Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres email nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 8
Daria W. napisał/a 21 września 2021:
Zakład Pogrzebowy w Oleśnicy pomógł mi w sposób godny pożegnać bliską i bardzo ważną mi osobę. Dziękuję za to wsparcie i okazanie szacunku. Będę was polecać.
Danuta G. napisał/a 9 sierpnia 2021:
Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej mojego ojca, która przebiegła w sposób ogromnie godny. Muzyka i kwiaty naprawdę nadały całej uroczystości podniosłego charakteru.
Janina W. napisał/a 24 maja 2021:
Bardzo polecam zakład pogrzebowy Pana Marcina Mąki. Ceremonia została przeprowadzona przepięknie, personel bardzo się postarał, aby wszystko odbyło się tak, jak o to prosiłam. Kwiaty i oprawa muzyczna pierwsza klasa. Melodia grana przez skrzypaczkę bardzo wzruszająca. Dziękuję jeszcze raz w imieniu swoim i całej mojej rodziny.
Barbara z rodziną napisał/a 14 lipca 2020:
Bardzo dziękuję za pomoc w pożegnaniu naszego Jureczka, ceremonia była piękna, wszystko tak jak ustaliliśmy w biurze - polecam
Joanna napisał/a 24 stycznia 2020:
Bardzo dobra firma, wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami. Polecam
Rodzina Wojciechowskich napisał/a 23 listopada 2019:
Dziękujemy zakładowi pogrzebowemu, który w Bierutowie pomógł nam tak pięknie pożegnać naszego Tatusia Andrzeja. Zadbali Państwo o szczegóły, o których nie tylko trudno pamiętać, ale nawet wiedzieć. Będziemy polecać firmę i usługi pogrzebowe – na najwyższym poziomie!
Zrozpaczeni Rodzice Ewelina i Wojciech napisał/a 29 września 2019:
Ewunia najbardziej lubiła róże. W czasie choroby zawsze stały przy jej łóżeczku. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni ekipie zakładu pogrzebowego – z Panem Marcinem Mąką na czele – że dzięki Państwa zaangażowaniu to właśnie róże żegnały naszą córeczkę. I Państwo też. Dziękujemy za pomoc i wzruszenia.
Jan T. napisał/a 12 sierpnia 2019:
Kiedyś ludzie bali się nie tylko mówić, ale nawet myśleć o kremacji. W zakładzie pogrzebowym w Oleśnicy nikt się tego nie boi. Przeciwnie, mogę osobiście zaświadczyć, że można tu otrzymać naprawdę kompetentne informacje i ogromną pomoc w organizacji całej uroczystości pogrzebowej.
516 520 520